Свято Першого дзвоника

Сьогодні у школі відбулося урочисте свято Першого дзвоника. Привітати учнів, вчителів, батьків завітали урочисті гості: депутат Харківської обласної ради Кузнєцова Анна Вікторівна, приватний підприємець Цибульник Неллі Юріївна, заступник головного інженера Харківського коксового заводу Бондаренко Андрій Дем'янович, методист методичного центу управління освіти адмністрації Жовтневого району Макарова Олена Володимирівна.

Після свята для усіх учнів було проведено класні години на теми: "Це - наше і це - твоє", "Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України"

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Зі святом!

Галерея "01.09.2016 Свято першого дзвоника та перший урок"