Основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Реалізація засад Концепції «Нової української школи», нових державних стандартів загальної середньої освіти, розроблених з урахуванням компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості, зокрема для учнів 5-6 класів.

2. Продовження роботи на засадах педагогіки партнерства, яка ґрунтується на співпраці учня, вчителя і батьків.

3. Посилення роботи на засадах національно-патріотичного виховання, зокрема на любові до рідної землі, мови та традицій

4. Пошук нових прогресивних технологій, методів і прийомів впровадження життєвих компетентностей в освітній процес, пов’язаних із здобуттям учнями умінь і навичок, необхідних для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

5. Впровадження в освітній процес сучасних цифрових та комп’ютерних технологій.

6. Модернізація приміщення школи .

7. Оновлення технічної бази гімназії, зокрема оснащення комп’ютерного класу.