Інформація про зарахування учнів до 1-х класів

Зарахування учнів до 1-х класів у 2023/2024 н.р. Кількість заяв
за місцем проживання/ перебування (територія обслуговування) навчаються брати, сестри на вільні місця зараховано Вільних місць

Документи, необхідні для зарахування до закладу загальної середньої освіти:

- заявa про зарахування одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком, встановленим додатком 1 до Порядку зарахування учнів. До такої заяви обов'язково має бути додано:

- копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

- оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень;

- оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

Зарахування до 1 класу :

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня (дата початку приймання заяв щорічно визначається наказом Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради).

Крім того, заяви про зарахування та документи, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості)для зарахування на вільні місця.

Право на першочергове зарахування мають:

- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

- діти працівників цього закладу освіти.